Kniha hostů

Tady si každý může napsat, co chce…

242 komentářů u „Kniha hostů

 • 14.12.2022 (13:19)
  Permalink

  Přátelé, přeji vám všem hezké chvíle na setkání u svařáku a také krásné a pohodové vánoce. Proč se nemohu zúčastnit setkání: a) proto, b) člověk míní, zubař mění. Vyber si!

  Odpovědět
 • 3.11.2022 (8:48)
  Permalink

  Ňoumové, co to plácáte za nesmysly. Rádio Jerevan je boží a byl to muž. A ne jeden. Všechny jsem je viděl, jak dosahovali vrcholu. A jaképak svobodné rozhodnutí. Měl to určitě nařízené, že musí na vrchol. Jako doma! Nic nezametejte pod koberec. Zjistit, vysvětlit a po zásluze ocenit!

  Odpovědět
 • 2.11.2022 (6:52)
  Permalink

  Nejmenované rádio hlásilo, že koncem října nějaký muž důchodového věku uskutečnil samovýstup na mateřskou horu, dosáhl vrcholu a tím i uspokojení. Tato informace ve mně vyvolává jisté obavy, a proto navrhuji vládě, aby dotyčného důchodce zjistila a předvolala k podání vysvětlení.

  Odpovědět
  • 2.11.2022 (8:21)
   Permalink

   Nejmenovaný muž tak učinil bez požehnání Vlády SRKS. Budiž mu provolána sláva.
   Naopak vláda sousední republiky činí mnoho kroků bez požehnání svých občanů a za to jim žádné provolání slávy nepřísluší. Ale staré české přísloví o vaření vody na každou svini snad platí i dnes.

   Odpovědět
   • 2.11.2022 (17:42)
    Permalink

    Jak jsem již odpověděl, vláda informována byla. Současně žádám Bílou holubici, aby své výhrady na vlády sousedních států ventilovala na jejích fórech. Nic nám po tom není.

    Odpovědět
  • 2.11.2022 (17:40)
   Permalink

   Rádio Jerevan se jako obvykle mýlí. Výstup neuskutečnil muž, ale žena. Navíc na vrcholu vrcholu nedosáhla a ani uspokojena tudíž nebyla. Bližší informace o dosažení jejího vrcholu má v gesci ministr ztrát.

   Odpovědět
 • 20.10.2022 (7:35)
  Permalink

  Vážení přátelé, nemohu jinak, než konstatovat, že včerejší vernisáž se vydařila na výbornou. Děkuji mistrovi fotografovi a všem zúčastněným za krásný a nezapomenutelný podvečer. Pro ty, co vijou poznamenávám, že závěje ani mráz mě nezastavily a díky národnímu dopravci jsem byl v lůně včas.

  Odpovědět

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..